Fotogalerie

Przed  Światami Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na Szopkę Bożonarodzeniową. W konkursie wzięły udział wszystkie grupy z naszych placówek. Jury miało nie lada problem w wyborze tej najpiękniejszej.
I tak w kategorii wiekowej 3 latki:
I miejsce otrzymała praca grupy Sowy z placówki przy ulicy Kordiana;
W kategorii wiekowej 4 latki
I miejsce otrzymała praca grupy Żabki z placówki przy ulicy Gościniec;
W kategorii wiekowej 5 latki
I miejsce otrzymała praca grupy Pingwinki z placówki przy ulicy Kadrowej;
W kategorii wiekowej 6 latki
I miejsce otrzymała praca grupy Motylki z placówki przy ulicy Gościniec.
Wyróżnienia w konkursie zajęły prace następujących grup: Rybki i Sowy z placówki przy ulicy Gościniec oraz Zajączki i Raczki z placówki przy ulicy Kadrowej.
Podziękowania za udział w konkursie otrzymały  następujące grupy:
Pszczółki z placówki przy ulicy Gościniec,  Motylki z placówki przy ulicy Kordiana oraz Żuczki, Biedronki, Jeżyki, Pszczółki z placówki przy ulicy Kadrowej.
Za udział w konkursie wszystkie grupy otrzymały dyplomy i gry stolikowe do zabaw grupowych.
Bardzo dziękujemy dzieciom i paniom za udział w konkursie, Pani Kasi, Pani Weronice, Pani Magdzie za obiektywną ocenę i docenienie wkładu pracy naszych wychowanków  oraz Pani Ani, Pani Karolinie i Pani Asi za organizacje konkursu.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!!